EST

Restoranid

Sangaste lossi restoran Vidrik asub lossi Jahisaalis, kus söödi ka krahv Bergi eluajal pidulikumatel puhkudel - kui koos oli terve pere või külas kaugeid sõpru. Igapäevaselt sõi krahv saali väiksemas osas asunud söögitoas. Jahisaali kamina ees jutustati lastele jutte jahiretkedest. Kamina kõrvale seina pressiti aga lossis kasvanud laste nimed ja nende pikkused - need on siiani alles.
Restoran Vidrik on kolme koka ühislooming, kus on eriti hinnas kohalik köögivili ja ulukiliha. Hoiame ka au sees vanu toidu maitsestamise ning küpsetamise võtteid, nagu näiteks lõkkel ja naturaalses suitsus küpsetamine. Soovime pakkuda ehedat ja ausat Eesti päritolu toitu. Meie toit on lihtne, maitsev ja kaasaegselt serveeritud ja mis peamine - pärit meie endi ümbert meie enda kodumaalt. 
Oleme suvehooajal avatud igapäevaselt, talvehooajal ettetellimisel. NB! Nädalavahetustel võime olla broneeritud üritusteks!
Kontakt: (+372) 53 85 72 76, www.sangasteloss.com


Sangaste Rukki Maja restorani
menüüst leiate tavatoitude kõrval roogasid, milles vähemal või suuremal määral on kasutatud rukist. Sangastest ei saa lahkuda ilma proovimata Rukki Maja leivapallikesi, suitsust rukkišnitslit või siga rukkis. Olemas lastemenüü, grupimenüüd, spetsiaalne rukkisuupistetega "Rukkipaus". Kohti 50, suvel lisaks välikohvik. Avatud iga päev 11-20. 
Kontakt: (+372) 766 9323 , info@rukkimaja.ee, www.rukkimaja.ee.