EST

Eripakkumised ja paketid

Tõukerataste rent Sangaste piirkonnaga tutvumiseks

Kaks päeva maal!  Aastaringne puhkus maal - Otepää Looduspargi kaitsvas rüpes asuvas saja-aastases Kiisatamme Kultuuri- ja Puhketalus. Talu iseloomustab kaitsealune 350-aastane hiietamm, mille lõhes on lapsed mänginud ja metsavennadki ööbinud. Talu maadel on liigirohked niidud ja metsad, Otepää looduspargile omane looduse ja maastiku vaheldumine, loodusfotograafe innustavad kaunid vaated, rahu ja vaikus. Pakume matkakorradust Väikese Emajõe matkarajal ja Kiisatamme loodusõpperajal. Metsaelanikud. Jäälind. Eesti suurimad närilised. Niidutaimed, käpalised. Restu Mõis, park ja vesiveski. Need on vaid mõned märksõnad kutsumaks teid külla - puhkama.
Sobib gruppidele 8-12 inimest: sõprus-, pere- ja tööselts- jm konnad. Olete kõik lahkelt oodatud. Ööbimisega maksumus: 670€. Hind sisaldab 2-3 tunnist jalgsimatka, matkaeinet (supp, leib, tee), sauna või kümblustünni kasutust kuni 2 tundi, majutust koos õhtu ja hommikusöögiga. Ööbimiseta maksumus: 480€. Hinnad sisaldavad käibemaksu.
Kontakt:  (+372 507 4718) Tuuli Merimaa (Kiisatamme Kultuuri- ja Puhketalu),tuuli@kiisatamme.ee

Kanuumatk Väike-Emajõel koos kosutava matkaeine ja kuuma saunaga Kakulaane turismitalus. Kanuumatk algab Sangaste Villaveski vastaskaldalt ja kestab 2-3 tundi, saunatamiseks on aega kuni 3 tundi. Matkal saab vaadata Väike-Emajõgi liivakallastega jõeorgu, mille madalaimas osas asub Korva luht - endine Sangaste mõisa heinamaa, kust teadupärast leidis toonane krahv tumedaks läinud tammepuidu, millest tehti Sangaste lossi jahisaali lagi ja seinad. Kevadeti ujutab jõgi ligi 5 ha suuruselt üle kogu luha ning rände ajal peatub siin arvukalt linde. Hind 25€ /inimene. Grupi suurus vähemalt 10 inimest.
Kontakt: (+372) 5350 5056 Maie Lepik (Kakulaane turismitalu) või  (+372) 527 2701 Imre Arro (Loodusturism OÜ).